ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ

Entegra Entegrasyonu

Entegra Entegrasyonu ile iş süreçlerinizi kolaylaştırın

Genel Bakış
Entegra entegrasyonu nedir?

Entegra entegrasyonu, farklı yazılımlar arasında veri akışını sağlamak için kullanılan bir entegrasyon platformudur.

Bilnex entegra entegrasyon 1

Entegra entegrasyonu nasıl çalışır?

Entegra, farklı yazılımların API'lerini kullanarak veri akışını sağlar ve iş süreçlerinin otomatikleştirilmesini mümkün kılar.

Bilnex entegra entegrasyon 2

Entegra entegrasyonunun avantajları nelerdir?

Entegra entegrasyonu, veri hatalarını azaltarak verimliliği artırır, manuel işlem maliyetlerini düşürür ve iş süreçlerinin otomatikleştirilmesi sayesinde zaman kazandırır.

Bilnex entegra entegrasyon 3

Entegra entegrasyonunun yararları nelerdir?

Entegra entegrasyonu, Bilnex programları içinde verimliliği artırarak, müşterilere daha hızlı ve etkili hizmet sunma imkanı sağlar. Ayrıca veri bütünlüğünü korur ve iş süreçlerindeki manuel işlemleri azaltarak maliyetleri düşürür.

Yorumlar

Bilnex Dijital Ortağınızdır.

Bilnex comment 3
Bilnex comment 1
Bilnex comment 2
7.400+

Mutlu müşteri

Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Entegra üzerinden tüm ürünleri Excel alıp sonrasında bu Excel’i Bilnex muhasebe programındaki araçlar bölümünde yer alan Excel’den kart aktarımı kısmına yükleyerek toplu aktarım yapabilirsiniz. Böylelikle Entegra’da bulunan ürünlerinizin stok, fiyat gibi değerlerini Bilnex muhasebe programınızdan kontrol edebilirsiniz.

Ürün kartlarının içerisinde yer alan 5 farklı fiyattan istediğiniz fiyatı Replikasyon ayarlarında yer alan servis ayarları bölümünden belirleyip Entegra’ya satış fiyatı olarak aktarabilirsiniz.

Bilnex muhasebe programında renk ve beden tanımları ile oluşturulan varyantlı ürünler, Replikasyon programı aracılığıyla kodları ve renk-beden tanımları ile birlikte Entegra’ya gönderilebilir.

Entegra’dan Bilnex muhasebe programına aktarılan siparişlerinizi tek tek veya toplu olarak seçip faturalandır diyebilirsiniz. Bilnex muhasebe programındaki satış siparişleri sekmesine girip faturasını kesmek istediğiniz siparişe sağ tık yaparak faturaya aktar diyebilirsiniz. Faturalandırma işleminin ardından siparişlerinizi satış faturaları kısmında görüntüleyebilirsiniz. Faturaya aktarılan siparişlerde stok düşer ve otomatik Entegra’ya senkron olur. Faturalandırdığınız siparişlerinizin çıktısını Bilnex muhasebe programı üzerinden alabilirsiniz.

Entegra paneline gelen siparişleriniz Replikasyon programı aracılığıyla Bilnex muhasebe programına otomatik aktarılır. Dilerseniz kendiniz manuel olarak da Replikasyon programındaki Entegra bölümüne gelerek aktarmak istediğiniz siparişlerin tarihini girip siparişleri kaydet diyebilirsiniz. Siparişlerin Bilnex muhasebede hangi kısma aktarılacağını seçebilirsiniz. Örneğin satış siparişlerine veya direkt olarak satış faturalarına aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Ürünlerde yaptığınız stok ve fiyat değişiklikleri otomatik olarak Entegra’ya aktarılmaktadır.

Bilnex muhasebe programı ile Entegra arasına kurulan Replikasyon isimli uygulamamız sayesinde Bilnex’de oluşturmuş olduğunuz ürün kartlarınızı Entegra paneline aktarabilir, ürünler için belirlediğiniz stok ve fiyatları yansıtabilirsiniz. Replikasyon ayarlarınız yapıldıktan sonra içerisinde bulunan Entegra bölümündeki stok kartlarını Entegra’ya gönder seçeneğiyle ürünleriniz panele aktarılır. Stok resimlerini Entegra’ya gönder diyerek Bilnex muhasebe programındaki ürün kartlarınızın resimlerini de Entegra’ya aktarabilirsiniz. Ürün kartlarını Entegra’ya gönderirken üretici (marka) kısmının dolu olması gerekmektedir.

Ücretsiz Demo Talebi

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın

Çağrı Merkezi

Destek Talep Formu

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın