E-DÖNÜŞÜM MERKEZİ

E-SMM Serbest Meslek

Zamandan ve maliyetten tasarruf edin, e-serbest meslek ile daha verimli çalışın.

Genel Bakış
Bu makbuz, hizmet bedeli karşılığında düzenlenir ve fatura yerine geçmez.

Serbest meslek makbuzu, Türkiye’de serbest meslek sahiplerinin (avukat, doktor, mühendis, mimar vb.) hizmet bedellerini belgelemek için kullandıkları bir belgedir.

Bilnex Bilnex E donusum E serbest meslek 1

Mali işlemlerinizi güvenli ve doğru bir şekilde takip edin!

E-SMM, "Elektronik Serbest Meslek Makbuzu" teriminin kısaltmasıdır. Serbest meslek sahiplerinin hizmet bedellerini dijital ortamda belgelemelerini sağlar ve bu hizmet bedellerinin belgelenmesine yardımcı olur. Ayrıca, vergi beyannamelerinin doğru bir şekilde hazırlanmasına da ciddi oranda katkıda bulunur.

Bilnex Bilnex E donusum E serbest meslek 2

Dijitalleştirerek verimliliğinizi arttırın

Serbest meslek sahipleri, hizmet bedellerini düzenli olarak belgelemesi gerekir. Bu sebeple E-SMM uygulaması işletmelere büyük bir kolaylık sağlar. E-SMM ile serbest meslek sahipleri, hizmet bedelini ve diğer detayları elektronik olarak kaydedebilir, müşterilerine elektronik olarak gönderebilir ve saklayabilir. Ayrıca, hizmet bedellerini belgelemek için kâğıt kullanımını azaltması, uygulamayı çevre dostu yapar.

Bilnex Bilnex E donusum E serbest meslek 3

İşletmenizin finansal sağlığını daha iyi anlayın

E-SMM uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak düzenlenir. Uygulama, serbest meslek sahiplerinin Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesi üzerinden veya elektronik serbest meslek makbuzuna geçenler için özel entegrasyon yazılımları aracılığıyla gerçekleştirebileceği bir işlem olarak sunulmaktadır.

Yorumlar

Bilnex Dijital Ortağınızdır.

Bilnex comment 3
Bilnex comment 1
Bilnex comment 2
7.400+

Mutlu müşteri

Ücretsiz Demo Talebi

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın

Çağrı Merkezi

Destek Talep Formu

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın