E-TİCARET

Bilnex B2B

Bilnex B2B (Business to Business) sistemleri, bir işletmenin diğer işletmelerle entegre şekilde ticari faaliyetlerini yürütebilmesi için ihtiyaç duyulan unsurları sağlayan inovatif bir yazılım sistemidir...

Genel Bakış
B2B, iş akışının, alışverişlerin, iş birliklerinin ve ticari ilişkilerin dijital ortamda gerçekleştirilmesine olanak tanır.
Bilnex Bilnex e ticaret b2b 1

Tedarik zincirinizi güçlendirin

Bilnex B2B sistemleri, sipariş, sevkiyat takibi, fatura kesme ve ödeme alma gibi işlemlere olanak tanır. Bilnex aynı zamanda müşteri ve iş ortaklarının işlemleri takip etmesini, envanter kontrolünü ve ödeme durumunu izlemelerini mümkün kılar. Öte yandan, işletmeler tedarik zincirlerini optimize ederken, üretim ve stoklarını yönetme kabiliyetine sahip olur.

Bilnex Bilnex e ticaret b2b 2

B2B e-ticaret ile işinizi büyütün

Bilnex B2B ile işletmeler daha fazla müşteri odaklı yapıya dönüşür. Bu sistemler sayesinde müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlar ve onlara en iyi hizmeti sunarlar. Ayrıca, firma ile müşteri arasındaki iletişim daha da kolaylaşır. Elbette bu durum müşteri memnuniyet oranını maksimum seviyeye çıkarır.

Bilnex Bilnex e ticaret b2b 3

Tedarikçilerinizle güçlü bir bağ kurun

Bilnex B2B sistemlerinin önemli bir özelliği de işletme maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmasıdır. Zira bu inovatif sistemler, firmaların envanter yönetimi optimizasyonuna ve stoklarındaki fazla ürünleri azaltmalarına olanak tanır. Sipariş süreçlerini otomatikleştirdiği gibi manuel işlemleri azaltır; böylece markalar daha verimli ve etkili hale gelirler.

Yorumlar

Bilnex Dijital Ortağınızdır.

Bilnex comment 3
Bilnex comment 1
Bilnex comment 2
7.400+

Mutlu müşteri

Soru & Cevap

Sık Sorulan Sorular

Bilnex masaüstü muhasebe programında ilgili cari kartında Satış Fiyat Kodundan satış fiyatı seçimi yapabilirsiniz.

Bilnex masaüstü muhasebe programı ilgili cari kartında İndirim alanından yüzdelik olarak indirim uygulayabilirsiniz.

Bilnex masaüstü muhasebe programında ilgili cari kartında Çalışma Şekli ”Peşin” seçilmeli.

Bilnex masaüstü muhasebe programında cari kartlarında ilgili cari kartında Özel Kodlar menüsünden Webde Yayınlansın işaretli olmalı, Kullanıcı Adı ve Şifre dolu olmalı.

Ücretsiz Demo Talebi

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın

Çağrı Merkezi

Destek Talep Formu

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın