+90 (850) 441 05 15

Çözümler

 Anasayfa / Çözümlerimiz / Çözümler

Online Sipariş ve Ödeme Yönetimi

Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı ile satış ekipleri el terminali ya da tablet kullanımı gerekmeden internete bağlanabildikleri her yerde kullanıcı adı ve şifre yardımıyla sisteme giriş yapabilir, aldıkları siparişleri girebilir, stok, fiyat, kampanya bilgilerini kontrol edebilir, tahsilat bilgilerini ekleyebilir, müşterileriyle ilgili geçmişe yönelik kayıtları görüntüleyebilir özetle tüm satış süreçlerini yönetebilirler.

 

Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı Özellikleri

  • Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı ile saha satış ekipleri satışlarını elle değil, bir ticari yazılım aracılığıyla takip ettikleri için hata oranları düşmekte, hızları ise artmaktadır.
  • Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı saha satış ekiplerinin merkez muhasebe ile günlük entegre edilmesini sağlayan bir ticari yazılım olduğu için güncel stok ve fiyat bilgileri ile çalışmakta ve doğabilecek karışıklıklar engellenmektedir.
  • Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı ile tahsilatlar anlık takip edilebilmekte ve vade kayıpları önlenmektedir.
  • Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı araçlardaki stokların kontrol edilebildiği bir ticari yazılım olduğu için stok yönetimi daha verimli yapılmaktadır.
  • Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı internete bağlanabilen her cihaz ile kullanılabilen bir ticari yazılım olduğu için, el terminali ya da tablet kullanımı gerektirmemektedir.
  • Bilnex Web Online Sipariş ve Ödeme Programı satın alma, satış, stok, tahsilat gibi pek çok değişkene bağlı raporlar sunabilen bir ticari yazılımdır, böylece işinizi daha etkin bir şekilde takip etmenizi sağlamaktadır.