+90 (850) 441 05 15

Çözümler

 Anasayfa / Çözümlerimiz / Çözümler

Online Rapor Yönetimi

İş dünyasında satış, sipariş, satın alma, ödeme ve tahsilat gibi süreçler oldukça meşakkatli ve değişken olabilmektedir. Her hangi bir hataya yer vermemek içinse bu süreçlerin çok iyi takip edilmesi gerekmektedir. İşte Bilnex Web Online Raporlama Programı başta şirket sahipleri olmak üzere, tüm bu süreçlerle ilgili yöneticilerin ofis içerisinde ya da ofis dışında her hangi bir cihaza bağlı olmaksızın, internete bağlanabildikleri her yerden, bir kullanıcı adı ve şifre yardımıyla istedikleri tüm raporlara ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

 

Bilnex Web Online Raporlama Programı Özellikleri

  • Bilnex Web Online Raporlama Programı ile tahsilatlar anlık takip edilebilmekte ve vade kayıpları önlenmektedir.
  • Bilnex Web Online Raporlama Programı internete bağlanabilen her cihaz ile kullanılabilen bir ticari yazılım olduğu için, el terminali veya tablet kullanımı gerektirmemektedir.
  • Bilnex Web Online Raporlama Programı satın alma, satış, stok, tahsilat gibi pek çok değişkene bağlı raporlar sunabilen bir ticari yazılımdır, böylece özellikle şirket sahibi ya da üst düzey pozisyonlarda çalışan kişilerin işlerini daha etkin takip etmesini sağlamaktadır.